Каталог
время работы

с 8:30 до 17:00

+38 (067) 633-24-69

Укр
Україна має мабуть одну з найрозвинениших у світі інфраструктуру, пов’язану із генерацією, транспортуванням та споживанням теплової енергії, що, звісно, виражається в великій кількості об’єктів теплогенерації (від величезних атомних станцій до маленьких котелень), складних та довгих тепломережах (які, до речі, мають досить велику ступінь зношуваності) та в безпрецедентно величезній кількості споживачів (що представлдені як великими промисловими підприємствами, так і побутовим сектором).

Зважаючи на те, що до 90% теплової енергії виробляється за рахунок спалювання палива (вугілля та газ), необхідність жорсткого контролю та обліку теплової енергії, теплоносія, локалізації та усунення втрат вже досить давно вийшли на рівень найпершої важливості. Проблема зазначеного напрямку економіки (як пересічного громадянина так і країни в цілому) суто неможливо вирішити без застосування засобів обліку тепла та контролю мереж (та агрегатів) і глибокої системної інтеграції зазначених засобів для забезпечення можливості використання результатів обліку та контролю.

Розроблені та впроваджені фахівціями нашого підприємства технічні рішення в галузі теплоенергетики охоплюють повний технологічний цикл від об’єктів теплогенерації до кінцевого споживача:Відносини сторін та вимоги до саме лічильників та систем обліку теплової енергії та ГВП в Україні регульовано досить великою кількістю необхідних законодавчих актів та технічних регулюючих документів, таких як:

  • Закон України “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання

  • Закон України “Про житово комунальні послуги”

  • Закон України “Про комерційний облік”

  • Закон України “Про метрологію та метрологічну діяльність”

  • Технічний регламент Засобів вимірювальної техніки

  • Технічний регламент законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки

  • Правила технічної експлуатації теплових установок і мереж


які висувають вимоги як до безпосередньо теплолічильників та систем обліку теплової енергії, так і до їх застосування, обслуговування, використання результатів вимірювань .

Розроблені рішення, які запропоновано нашим підприємством повністю відповідають вимогам як діючого законодавства України так і відповідних частин законодавства ЕС (технічні регламенти), сертифіковано для надання на ринку України та забезпечення можливості застосування за призначенням.

Законодавчо регульовані характеристики запропонованих рішень:

1.Всі запропоновані технічні складові відповідають вимогам Закону України “Про технічні регламенти та оцінку відповідності”

2.Всі запропоновані засоби вімірювальної техніки відповідають вимогам Закону України “Про метрологію та метрологічну діяльність” та вимогам Технічних регламентів України

3.Похибка вимірювань за найвищим доступним в Україні класом у відповідності до ДСТУ EN 1434 (значно менша ніж в механічних лічильниках)

Переваги запропонованих рішень:

1.Сумісність із будь яким обладнанням, яке відповідає вимогам технічних регламентів України або ЕС (відсутність необхідності додаткових витрат на вопровадження). На відміну від інших пропозицій на ринку України всі приєднання (фланці, різблення, монтажні довжини) повністю відповідають вимогам до сумісності, зазначеним в Технічних регламентах України, що забезпечує як можливість придбання відповідних частин споживачем самостійно, так і низьку ціну на такі частини (відсутність залежності від постачальника). Переважна більшість запропонованих складових може бути встановлена замість інших сертифікованих в Україні виробів без додаткових витрат.

2.Відсутність рухомих частин (що забезпечує високу надійність впродовж періоду експлуатації)

3.Відсутність необхідності встановлення фільтрів на вузлах обліку (що мінімізує втрати тиску).

4.Мінімальний вплив на параметри потоку (дуже низький гідроопір) який забезпечує мінімальні втрати тиску безпосередньо на лічильнику тепла.

5.Наявність можливості перегляду результатів вимірювань (в тому числі, у відповідності до вимог Закону України “Про комерційний облік”, архівних даних) безпосередньо на дисплеї приладів

6.Велике різноманіття стандартизованих інтерфейсів передавання даних для інтеграції в системи АСУТП (в тому числі SCADA системи) та АСКУЕ.

7.Велика ступінь автономності .Переважна більшість розроблених та впроваджених рішень є повністю автономною або із резервуванням живлення. Доступі рішення із дискретним живленням від мереж освітлення, рішення із живленням від сонячної енергії та із змінними елементами живлення (які забезпечують функціонування підсистем передавання даних на протязі років)